Zasięg
Zasięg
redakcja
Redakcja
Ogłoszenia
Ogłoszenia
Reklama
Reklama
Najbliższe wydanie Kuriera Południowego ukaże się 02 czerwca 2023**Najbliższe wydanie Kuriera Południowego ukaże się 02 czerwca 2023**Najbliższe wydanie Kuriera Południowego ukaże się 02 czerwca 2023**


wydanie dodatek sportowy (nr 461), 2012-11-12
Porażka na koniec rundy

PIŁKA NOŻNA II liga kobiet Zawodniczki KS Raszyn przegrały z liderem Widokiem Lublin 2:3. Zespół Łukasza Wojciechowskiego traci w tabeli do rywalek 6. punktów

Dla obu drużyn - lidera z Lublina i wicelidera z Raszyna - to było ważne spotkanie, decydujące o układzie czuba tabeli na koniec rundy jesiennej. Podopieczne Łukasza Wojciechowskiego wygrywając zrównałyby się punktami z Widokiem, co dawałoby im wciąż duże szanse na awans do wyższej klasy rozrywkowej.
Już na początku spotkania raszynianki mogły objąć prowadzenie, ale bramkarka lublinianek stanęła na wysokości zadania. Z czasem sytuację na boisku zaczął kontrolować Widok, a w 25 min. przyjezdne zdobyły pierwszego gola autorstwa Urszuli Wasil. Dziesięć minut później było już 2:0 dla Widoku, bo 36 min. do bramki KS-u Raszyn trafiła Paulina Ruszniak.
Po przerwie odważniej zagrały raszynianki, czego ukoronowaniem były dwie bramki w niespełna dwie minuty. W 66’ min. po rzucie rożnym zamieszanie w polu karnym Widoku wykorzystała Nicole Chojnicka. Chwilę później pięknym uderzeniem zza pola karnego popisała się Katarzyna Misewicz, a piłka wpadła za kołnierz Kingi Kowal.
W 89 min. decydującego o zwycięstwie zespołu z Lublina gola po wykonywanym przez Widok rzucie rożnym pechowo zdobyła jedna z zawodniczek KS-u. Raszyniankom zabrakło już czasu na ponowne odrobienie strat i to lublinianki cieszyły się ze zdobycia kolejnych trzech punktów.
Zaległy mecz z Widokiem był ostatnim w rundzie jesiennej. Raszynianki kończą ją na drugim miejscu, mając na swoim koncie siedem zwycięstw i dwie porażki. W trakcie zimowej przerwy podopieczne Łukasza Wojciechowskiego czekają rozgrywki na hali.

FOTO: Po pięknym strzale Katarzyny Misewicz KS Raszyn remisował z Widokiem 2:2, ale w końcówce meczu pechowo stracił gola
ANNA ŻUBER


Brak komentarzy

dodaj komentarz
komentarz będzie widoczny po akceptacji przez administratora
nick:
Komentarz:

wprowadź liczbę z obrazka pomniejszoną o "jeden":         

Wydanie:
PIASECZYŃSKO-URSYNOWSKIE
· Piknik Naukowy
· Festiwal food trucków w Józefosławiu
· Peleton Grzegorza Wajsa przejechał przez Górę Kalwarię
· Samolotowy koszmar powrócił
· Strażacy obchodzili swoje święto
· Biedronki rozjeżdżana przez ciężarówki
· W hołdzie patronowi szkoły
· Ogólnopolski piknik rodzin zastępczych
· Internet stacjonarny w Warszawie i okolicach - wybierz niezawodne połączenie dla swojego domu!
· Udana Noc Muzeów
· Budują drogi, aż miło
· Szukasz pracy? Odwiedź targi Pracy w Piasecznie
· Radni: żeby puścić autobus, trzeba najpierw wybudować drogę
· Wybudują osiedlową drogę za prawie 7 mln zł!
· Charytatywny Kiermasz Książki po raz kolejny w kalwaryjskiej bibliotece
· Twórczo i na szczytny cel
Wydanie:
PRUSZKOWSKO-GRODZISKIE
· Mistrzowski Start z CPK i inne działania w ramach Programu Sportowego Centralnego Portu Komunikacyjnego
· Złote gody, czyli jubileusz 50-lecia TPB
· Obchody 70-lecia gminy
· Głosuj na Zieloną Obwodnicę Grodziska Mazowieckiego!
· Rusza Pruszkowski Rower Miejski
· W następny weekend Dni Pruszkowa
· Porządkowanie reklam na ogrodzeniach
· Światełko w tunelu
· Poselska konferencja o lokalnych inwestycjach
· Chcą upamiętnić Kazimierza Pużaka
· Austeria będzie jak nowa
· Kolejny Bieg Raszyński za nami
· Nowy Wojewoda Mazowiecki
· Dziś otwarcie tężni solankowej
· Helena Marek skończyła 101 lat
· Drugi etap budowy szkoły
Wydanie:
OTWOCKIE
· Dotacja na modernizację sali gimnastycznej
· Rozwój siedmiomilowymi krokami
· Festiwal Otwarte Ogrody Józefów 2023
· Setne urodziny
· Przedszkole przy Grottgera z dofinansowaniem!
· Nowa siedziba biblioteki
· Radni dali zielone światło na rozbudowę szkoły
· Poselska konferencja o lokalnych inwestycjach
· Park Świder otwarty
· Na tę chwilę czekano pół wieku
· Bezpieczniejsze skrzyżowania
· Do odpoczynku i do zabawy
· Rusza prom na Wiśle
· Nowy Wojewoda Mazowiecki
· Ruch wahadłowy na ul. Andriollego
· Zamknięcie ul. Andriollego w Otwocku
© 2005-2023  Kurier poludniowy    •    Wszystkie prawa zastrzeżone    •    projekt i wykonanie: iQuest